Fritz-Hansen

Meble Fritz-Hansen

Doskonałość – tak jednym słowem można określić propozycję marki Fritz-Hansen. Nowoczesność połączona z duchem skandynawskiego designu towarzyszyła projektantom i pozwoliła uzyskać tak zachwycający efekt. Teraz, meble tej uznanej marki znajdą Państwo w naszym salonie.

Kultowe krzesło Series 7™ projektu  Arne Jacobsena lub niebywale komfortowy fotel  Ro™ stworzony przez Jaime Hayona świetnie wkomponowały się w naszą przestrzeń, zapraszamy do obejrzenia

Oryginalny design

Jak już wspomnieliśmy, design meble Fritz-Hansen zawdzięczają długotrwałym poszukiwaniom najlepszej formy przez projektantów marki. Celem było stworzenie mebla wygodnego, jak te o przeznaczeniu domowym, oraz praktycznego, co jest pożądaną cechą w produktach do biura.

Fotele Fritz-Hansen stworzono przy użyciu najlepszych materiałów. Fotele w zależności od wybranego wykończenia będą doskonale komponować się z klasyczną przestrzenią biura, lub jego nowoczesną wersją. W naszym salonie na pewno znajdą Państwo wymarzoną opcję.

Meble również dla Twojego biura

Meble Fritz-Hansen, jak i wszystkie marki zgromadzone w naszym salonie Aqina w Warszawie to wynik wielu lat poszukiwań najlepszych producentów i ich czołowych produktów. Wiemy, jak istotna jest jakość oferowanych mebli biurowych, dlatego postawiliśmy wyłącznie na najlepsze i uznane na świecie marki.

Dzięki temu wiemy, że nasi klienci będą nie tylko zadowoleni z pięknych aranżacji, jakie dzięki naszym meblom biurowym uzyskają we własnych biurach, ale przede wszystkim z jakości, która pozwoli na długofalową oszczędność.

Szeroki wybór mebli biurowych

Zapraszamy do naszego salonu Aqina w Warszawie, gdzie nie tylko będą Państwo mogli skorzystać z szerokiego asortymentu mebli biurowych, ale również zaczerpnąć porady naszych specjalistów, którzy chętnie wybiorą dla Państwa najlepsze opcje. Dzięki temu wybór marki, kolorystyki i formy mebli będzie prostszy.